Dosežki naših učencev

in dijakov na tekmovanjih

v šolskem letu 2018/2019


6. mednarodno tekovanje za harmonikarje "Ivan Rijavec"
Idrija, 3. februarja 2019


kategorija Mali harmonikarji
Tadeja Udovič Kovačič - zlato priznanje, 1. mesto (98 točk)
Tadeja je nastopila na zaključnem koncertu nagrajencev.
učiteljica mag. Erika Udovič Kovačič (GŠ Koper)

Nejc Čebokli - zlato priznanje (95 točk)
učiteljica mag. Erika Udovič Kovačič (UG Koper)

kategorija Napredni harmonikarji
Ožbej Turk - zlato priznanje (98 točk)
Ožbej je nastopil na zaključnem koncertu nagrajencev.
učiteljica mag. Erika Udovič Kovačič (UG Koper)
_________________________________________________________________________
 
22. PREDTEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE
od 1. do 6. februarja 2019
       
 disciplina KLARINET
Abel Brdakić, kat. 1. a – priznanje za udeležbo
učitelj Robert Stanič (GŠ Piran)
klavirska spremljava Lada Kos
Aleksander Gunjač, kat. 1. a – priznanje za udeležbo
učitelj Aleš Grosek (GŠ Koper)
klavirska spremljava Lada Kos
Diti Kljun, kat. 1. b – priznanje za prehod na državno tekmovanje
učitelj Aleš Grosek (GŠ Koper)
klavirska spremljava Lada Kos
Tilen Gunjač, kat. 1. b – priznanje za udeležbo
učitelj Aleš Grosek (GŠ Koper)
klavirska spremljava Lada Kos
 
disciplina SAKSOFON
Živa Zorko, kat. 1. a – priznanje za prehod na državno tekmovanje
učitelj Robert Stanič (GŠ Piran)
klavirska spremljava Bojan Glavina
Valentino Matijašić, kat. 1. a – priznanje za prehod na državno tekmovanje
učitelj Robert Stanič (GŠ Piran)
klavirska spremljava Bojan Glavina
Sara Lovrec, kat. 1. b – priznanje za udeležbo
učitelj Robert Stanič (GŠ Piran)
klavirska spremljava Bojan Glavina
  
disciplina FAGOT
Domen Maričič, 1. b – priznanje za prehod na državno tekmovanje
učitelj Miha Petkovšek (GŠ Koper)
klavirska spremljava Jasna Jerman
 
disciplina KLAVIR
Elizaveta Ilienko, 1. a – priznanje za prehod na državno tekmovanje
učiteljica Danijela Masliuk (GŠ Koper)
Ema Hladnić, 1. a – priznanje za prehod na državno tekmovanje
učiteljica Aleksandra Češnjevar Glavina (GŠ Piran)
Vid Božič, 1. b – priznanje za prehod na državno tekmovanje
učiteljica Danijela Masliuk (GŠ Koper)
Nastasja Češnjevar Ušumović, 1. c – priznanje za prehod na državno tekmovanje
učiteljica Valentina Češnjevar (GŠ Koper)
Jana Stanišić, 1. c – priznanje za prehod na državno tekmovanje
učiteljica Valentina Češnjevar (GŠ Koper)

_________________________________________________________________________

13. mednarodno glasbeno tekmovanje Ars nova, nagrada Paolo Spincich
Trst (Italija), od 4. do 9. decembra 2018


Maj Pajić - klavir, kategorija A - absolutna 1. nagrada (97 točk) ter
posebna nagrada za najbolje izvedeno skladbo tržaškega skladatelja M. F. Canellesa
Maj je nastopil na slavnostnem koncertu prvonagrajencev.

učiteljica Ana Žunić (GŠ Piran)
_________________________________________________________________________

3. mednarodno tekmovanje za pihala in trobila - Finalis 2018
Bialystok (Poljska), od 13. do 17. novembra 2018


Luka Vovk - klarinet, kategorija E - zlata nagrada (97 točk)
učitelj Borut Vatovec (VGI Koper)
Lara Frank - saksofon, kategorija E - zlata nagrada (95 točk)
učitelj Tomaž Nedoh (UG Koper)
Filip Kravanja Veljak - trobenta, kategorija F - zlata nagrada (95 točk)
učitelj Boris Benčič (UG Koper)
Špela Babnik - trobenta, kategorija B - srebrna nagrada (91 točk)
učitelj Mitja Bobič (GŠ Koper)
Rok Frančeškin - trobenta, kategorija E - priznanje za udeležbo
učitelj Mitja Bobič
klavirske spremljave Luca Ferrini



 
No page selected